کاریابی در کانادا پس از پایان تحصیلات امکان پذیر است. عموما افرادی که بعد از مهاجرت به کانادا به صورت کوتاه‌مدت یا بلند‌مدت مشغول تحصیل می‌شوند دلیل آن را پیدا کردن کار و انطباق بیشتر با جامعه کانادایی عنوان می‌کنند.

واقعیت این است که نظام آموزشی کانادا به لحاظ تنوع در دوره‌های تحصیلی بسیار گسترده است و به راحتی می‌توان دوره متناسب را برای تحصیل انتخاب کرد.

در واقع گذراندن یک دوره تحصیلی در این کشور سهم زیادی در کاریابی در کانادا ، آشنایی با محیط و افزایش اعتماد‌به نفس مهاجرین دارد.
همچنین وجود بورسیه‌های دولتی متنوع برای تحصیل افراد مهاجر در کانادا در به‌وجود آوردن انگیزه لازم برای ادامه تحصیل کاملا موثر است‌.

در اینجا دو مورد از دوره‌های کوتاه‌مدت مفید در کانادا را معرفی خواهیم کرد که می‌توان با مراجعه به وب‌سایت‌های پیشنهادی در این دوره‌ها ثبت‌نام و شرکت کرد.

این دوره‌ها دوره‌های آمادگی برای ورود به کار تخصصی هستند. تقریبا تمام مشاغل غیرنظام‌مند و بعضی از مشاغل نظام‌مند در این دوره‌ها وجود دارند.

بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌ها دپارتمانی تحت این عنوان دارند که شما به‌جای گذراندن دوره‌های طولانی مدت در دانشگاه یا کالج با هدف جذب در بازار کار کانادا، می‌توانید در تک کورس‌های این دپارتمان‌ ثبت‌نام کرده و فقط همان درس را عموما آخر ‌هفته‌ها بگذرانید و سرتیفیکیت دریافت کنید.

این کورس‌ها به تازه مهاجران این امکان را می‌دهد که تحصیلات ایرانی خود را به تحصیلات کانادایی متصل کرده و شانس بیشتری برای پیداکردن کار تخصصی در کانادا بدست آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

برای ارزیابی شرایطتان برای مهاجرت به کانادا اینجا کلیک کنید.

برای رزرو وقت مشاوره و صحبت با کارشناس کانادا اینجا کلیک کنید.

, ,

همین حالا اقدام کنید

جهت ارزیابی شرایط مهاجرت و یا رزرو وقت مشاوره

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست