شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هومبولت برلین

برای ادامه تحصیل و پذیرش تحصیلی از دانشگاه هومبولت برلین، باید مدرک فارغ‌التحصیلی رشته مربوطه را در مقطع پیشین داشته باشید و چنانچه رشته شما به زبان آلمانی باشد شما نیاز به گواهی تایید زبان خارجی دارید و اگر واجد شرایط در زبان آلمانی نیستید،واحدهای آموزشی آلمانی را انتخاب کنید.

نمره زبان مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه هومبولت برلین

نمره زبان مورد نیاز برای اخذ پذیرش از این دانشگاه برای رشته های آلمانی زبان حداقل B2، و برای رشته هایی که به زبان انگلیسی در کارشناسی ارشد ارائه میشوند حداقل نمره آیلتس ۷ میباشد.

هزینه ها و شهریه های دانشجویان بین المللی دانشگاه هومبولت برلین

این دانشگاه هزینه ای برای دانشجویان بین المللی ندارد و این دانشجویان تنها کافیت در ترم مبالغی درحدود ۷۴۹ یورو برای دریافت کارت حمل و نقل رایگان و خدمات دانشجویی پرداخت کنند.

خوابگاه و اقامتگاهای دانشجویی دانشگاه هومبولت برلین

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه هومبولت برلین بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ یورو در ماه هزینه دارند. این خوابگاه در دو منطقه د شهر برلین قرار گرفته اند و دانشگاه سعی میکند تا تمامی دانشجویان را در این خوابگاه‌ها اسکان دهد. این خوابگاه ها دارای تجهیزات بسیار عالی و امکانات رفاهی خوب می‌باشند. خوابگاه ها دارای سالن ورزشی می‌باشند.

بورسیه و کمک هزینه های مالی دانشگاه هومبولت برلین

دانشگاه هومبولت برلین، دانشجویان برتر از نظر آکادمیک، روابط اجتماعی و تعهدات سیلسی را با کمک هزینه ی Deutschlandstipendium حمایت میکند. همچنین یکی از ساده ترین راه های اخذ بورسیه از این دانشگاه، استفاده از کمک هزینه های DAAD است.

DAAD توسط وزارت آموزش و پرورش کشور آلمان حمایت میشود و به دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در کشور آلمان بورسیه تحصیلی میدهد.

ددلاین های دانشگاه هومبولت برلین

ترم تابستان: ۱۵ دسامبر تا ۱۵ ژانویه

ترم زمستان: ۱ ژوئن تا ۱۵ ژولای

برای بررسی شرایطتان جهت مهاجرت به کشور آلمان از طریق تحصیل کافیست فرم ارزیابی رایگان ویزای تحصیلی را تکمیل و ارسال کنید. جواب ارزیابی پس از ۲۴ الی ۴۸ ساعت از طریق ایمیل و یا واتس اپ برای شما ارسال میشود.

, ,
نوشتهٔ بعدی
مصاحبه مهاجرت کاری به آلمان
نوشتهٔ پیشین
مشاغل مورد نیاز آلمان

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست