در این مطلب مخواهیم به مواردی اشاره کنیم که موجب افزایش نمره آیلتس شما میشود. همچنین وب سایت ها و اپلیکیشن های مفید در این زمینه را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • قبل از آزمون اصلی در آیلتس ماک شرکت کنید

    در اکثر آموزشگاه های معتبر آزمون های شبیه سازی شده آیلتس (IELTS Mock) برگزار می شود، که کاملا مشابه آزمون اصلی است و هزینه بسیار کمتری هم دارد. قبل از تاریخ اصلی آزمون خود، در یکی از این آزمون ها شرکت کنید و خود را محک بزنید.

  • ضعف های خود را بشناسید

سعی کنید نقاط ضعف خود را در هر کدام از مهارت ها پیدا و تقویت کنید. بررسی کنید آیا عملکرد پایین شما به دلیل استرس و نداشتن آشنایی کافی با روند آزمون بوده است یا نداشتن دانش زبانی کافی؟ با خود رو راست باشید.

  • لغت به تنهایی کافی نیست!

فقط یادگیری لغات و معنی آن ها کافی نیست. باید بدانید که هر لغت در کجا کاربرد دارد و در کجا نباید از آن استفاده کنید. معمولا زبان آموزان ایرانی در به کار بردن حرف اضافه صحیح مشکل دارند، حرف اضافه مختص به لغات مختلف را بلد باشید. مهمتر از همه اصطلاحات را یاد بگیرید. از دو اپلیکیشن WordUp Vocabulary و English Idioms کمک بگیرید.

  • در خود حس رقابت ایجاد کنید.

فردی را پیدا کنید که از نظر تسلط به زبان بهتر از شما باشد و مانند شما بخواهد در آزمون آیلتس شرکت کند. با جنین فردی تمرین کنید و با یکدیگر رقابت داشته باشید. این روش به خصوص در تمرین برای مکالمه به شما کمک زیادی خواهد کرد.

پیشنهاد ما به شما برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی دوره های موسسه زبان اندیشه پارسیان است.

برای ارزیابی شرایطتان برای مهاجرت به کانادا اینجا کلیک کنید.

برای رزرو وقت مشاوره و صحبت با کارشناس کانادا اینجا کلیک کنید.

, ,

همین حالا اقدام کنید

جهت ارزیابی شرایط مهاجرت و یا رزرو وقت مشاوره

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست